Location : Home > 0 > 04025A3R0BAT2A
04025A3R0BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04025A3R0BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04025A3R0BAT2A CAP CER 3PF 50V NP0 0402 685000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
04025A3R0BAT2A CAP CER 3.0PF 50V NP0 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com