Location : Home > 0 > 04023JR75PBWTR
04023JR75PBWTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023JR75PBWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023JR75PBWTR Film Capacitors 25V 0.75pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023JR75PBWTR CAP THIN FILM 75PF 25V 0402 1533500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04023JR75PBWTR CAP THIN FILM 75PF 25V 0402 898500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
04023JR75PBWTR CAP THIN FILM 75PF 25V 0402 898500 AVX Corporation 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com