Location : Home > 0 > 04023J4R7BBSTR
04023J4R7BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J4R7BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J4R7BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7pF ACCU-P Lear 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023J4R7BBSTR CAP THIN FILM 4.7PF 25V 0402 9931 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
04023J4R7BBSTR standard RoHS / Pb-Free 45310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
04023J4R7BBSTR CAP THIN FILM 4.7PF 25V 0402 1431300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com