Location : Home > 0 > 04023J4R1BBSTR
04023J4R1BBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J4R1BBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J4R1BBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.1pF 25V 0.10pF Learn Mo 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023J4R1BBSTR standard RoHS / Pb-Free 46110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
04023J4R1BBSTR CAP THIN FILM 4.1PF 25V 0402 1430600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com