Location : Home > 0 > 04023J3R3ABWTR
04023J3R3ABWTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J3R3ABWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J3R3ABWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 3.3pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023J3R3ABWTR standard RoHS / Pb-Free 45220 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
04023J3R3ABWTR CAP THIN FILM 3.3PF 25V 0402 1327500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com