Location : Home > 0 > 04023J2R2QBSTR
04023J2R2QBSTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J2R2QBSTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J2R2QBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
04023J2R2QBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
04023J2R2QBSTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
04023J2R2QBSTR CAP THIN FILM 2.2PF 25V 0402 898800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.