Location : Home > 0 > 04023J2R0PBWTR
04023J2R0PBWTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J2R0PBWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J2R0PBWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
04023J2R0PBWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
04023J2R0PBWTR CAP THIN FILM 2PF 25V 0402 906100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.