Location : Home > 0 > 04023J1R2QBWTR
04023J1R2QBWTR
Share on FacebookShare on Facebook
04023J1R2QBWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023J1R2QBWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.2pF 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
04023J1R2QBWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1.2pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
04023J1R2QBWTR CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0402 899800 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.