Location : Home > 0 > 04023A1R0BAT2A
04023A1R0BAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
04023A1R0BAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
04023A1R0BAT2A CAP CER 1PF 25V NP0 0402 1225400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04023A1R0BAT2A N/A 1000000 AVX 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
04023A1R0BAT2A N/A 1000000 AVX 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
04023A1R0BAT2A N/A 1000000 AVX 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
04023A1R0BAT2A n/a 29200 AVXCORP 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
04023A1R0BAT2A CAP CER 1.0PF 25V NP0 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com