Location : Home > 0 > 0375012.H
0375012.H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
13008-053MESB Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 25V 20% 2917
13008-053MESB IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-6094/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL
M39003/01-6094/TR IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-6094/TR NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TPSE336K025R0100 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
TPSE336K025R0100 AVX 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPSE336K025R0100 AVX 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TPSE336K025R0100 originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2920023 Circuit Protection Accessories BASE ELEMENT
2920023 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2920023 N/A 4 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
IEGHF62-34771-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
219-2-1-62F-8-8-50 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC
FNA-3 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE TRON DUAL-ELEMENT INDICATIN
0215.800H Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
HVR250P145UF Circuit Protection PTC Resettable Fuses FUSE RESETTABLE 145MA 60V RADIAL
TRF250-145-2 Circuit Protection PTC Resettable Fuses POLYSWITCH PTC RESET 0.145A HOLD
MXLRT100KP85A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 85VWM 166VC CASE5A
1N5638A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC DO13
MALCE22A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 22VWM 35.5VC AXIAL
TV02W430-HF Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 43VWM 69.4VC SOD123
SMDJ28CA-HRAT7 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 28VWM 45.4VC 214AB
SMA5J7.5CA-E3/61 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMA
BKAD1-125-40007-F0 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - ARINC RACK AND PANEL RCPT 125POS
DIN-064CSD-R3L-SH Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONN DIN SOCKET 64POS VERT GOLD
V68MLA1206NA Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 83V 180A 1206
0314.750M Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC
0375012.M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 12A 125VAC 3AB 3AG