Location : Home > 0 > 0325002.HXP
0325002.HXP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-8358/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.27UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-8358/HSD IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-8358/HSD NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-8358/HSD Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
TA45-ABDBL150C0-AZM02 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC
TA45-ABDBL150C0-AZM02 Schurter Inc 147750 2015+ CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA45-ABDBL150C0-AZM02 Schurter Inc 56999 2015+ CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04023J0R5BBSTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402
04023J0R5BBSTR AVX Corporation 1530500 15+ CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
04023J0R5BBSTR STOCK 45700 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
04023J0R5BBSTR IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
209-2-1REC4-52-2-8-20-H-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A 125VDC
IULR1-1-52-.500-91 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 500MA LEVER
IULK1-35417-100 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
IUGZX1-32864-7 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
KLDR.150HXP Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 150MA 600VAC/300VDC
03540812ZXGY Circuit Protection Fuseholders FUSE BLOCK CART 300V 20A CHASSIS
0237010.M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
BK/AGC-V-9 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 9A 250VAC 3AB 3AG