Location : Home > 0 > 0315002.HXP
0315002.HXP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/09-0237/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 20% 20V AXIAL
M39003/09-0237/TR IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/09-0237/TR NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-6202/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 1.8UF 10% 50V AXIAL
T95S334K035EZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1507
T95S334K035EZSL IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S334K035EZSL NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S334K035EZSL Vishay Sprague 1202100 15+ CAP TANT 0.33UF 35V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
219-3-1REC4-66-7-2-30 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC
219-3-1REC4-66-7-2-30 Sensata Technologies/Airpax 138390 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
219-3-1REC4-66-7-2-30 Sensata Technologies/Airpax 138390 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
219-3-1REC4-66-7-2-30 Sensata Technologies/Airpax 139770 NEW RoHS CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC FindCores Electronics Co.,Ltd.
219-3-1REC4-66-7-2-30 Sensata Technologies/Airpax 57419 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 30A 600VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
9510-M213-P1F1-Z0R2R1-3A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG 3A 28VDC PUSH-PULL
KLDR.200T Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
170M4827 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 50A 1000V 00TN/80 AR
25D27 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE-D2 25A T GL/GG 500VAC E27
BK/GLD-3 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 3A 125VAC CYLINDR