Location : Home > 0 > 0298300.ZXH
0298300.ZXH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-6121H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL
M39003/01-6121H IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7353/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.18UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-7353/TR IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7353/TR NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0001.2708.11 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 300VDC