Location : Home > 0 > 0239007.MXEP
0239007.MXEP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F971A106MAA Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10V 20% 1206
F971A106MAA IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F971A106MAA NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
F971A106MAA Nichicon 1354400 15+ CAP TANT 10UF 10V 20 SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
219-4-22349-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
219-4-22349-1 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-4-22349-1 SensataTec 90000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
GMA40300 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 20-180PF 175V THRU HOLE
GMA40300 Sprague-Goodman 674800 2015+ CAP TRIM 20-180PF 175V THRU HOLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GMA40300 Sprague-Goodman 674800 2015+ CAP TRIM 20-180PF 175V THRU HOLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GMA40300 Sprague-Goodman 784800 NEW RoHS CAP TRIM 20-180PF 175V THRU HOLE FindCores Electronics Inc.
IELK1-1REC4-59-5.00-A-01-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
1658-G41-04-P10-5A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 5A 240VAC 28VDC
TPCDS-SSE-1 Circuit Protection Disconnect Switch Components SWITCH DISCONNECT 3-125A 80VDC
2027-09-A Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 90V 20% 10KA