Location : Home > 0 > 0218.250H
0218.250H
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7094H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL
M39003/01-7094H NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
229-2-33299-70 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
229-2-33299-70 SensataTec 65000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
0001.2715.11 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 125VDC