Location : Home > 0 > 021602.5MXR23SPP
021602.5MXR23SPP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
219-3-1REC5-35901-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
219-3-1REC5-35901-1 SensataTec 95000 2017+ CIRCUITBREAKERMAG-HYDRLEVER K.D.H. Group (Asia) Limited
T494C336M020AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 20V 20% 2413
T494C336M020AT KEMET 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T494C336M020AT KEMET 37954 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
T494C336M020AT KEMET 86050 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
T494C336M020AT ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AS168X-CB2DH100 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 10A 480VAC 65VDC
AS168X-CB2DH100 Schurter Inc 139800 NEW RoHS CIR BRKR 10A 480VAC 65VDC FindCores Electronics Inc.
AS168X-CB2DH100 Schurter Inc 148650 2015+ CIR BRKR 10A 480VAC 65VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AS168X-CB2DH100 Schurter Inc 148650 2015+ CIR BRKR 10A 480VAC 65VDC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AS168X-CB2DH100 Schurter Inc 57449 2015+ CIR BRKR 10A 480VAC 65VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPGH62-24873-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
LELBXK11-38869-50-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
229D-1-22663-13 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
T11-1-16.0A-01-10L Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 16A TOGGLE
PR11-62-10.0A-XX-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 10A PUSH-RESET
19301600001 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
19301600001 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
19301600001 Littelfuse Inc 140120 17+/18+ FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Co.,Ltd.
19301600001 Littelfuse Inc 242350 1532+ FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited
19301600001 Littelfuse Inc 57769 2015+ FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
35412500029 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2.5A 440VAC 3AB 3AG