Location : Home > 0 > 0213.315MXE
0213.315MXE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26KC106KCGZ\TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
F951A476MAAAQ2 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 10V 20% 1206
F951A476MAAAQ2 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
F951A476MAAAQ2 NICHICON 89750 2016 SMD Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F951A476MAAAQ2 RoHS 58201 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
595D475X9020A8T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1507
595D475X9020A8T IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
595D475X9020A8T Vishay Sprague 1325000 15+ CAP TANT 4.7UF 20V 10 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
595D475X9020A8T Vishay Sprague 677000 1525+ CAP TANT 4.7UF 20V 10 1507 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IUG1-1-65-3.00-01 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 3A
R21-1-15.0A-24142-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER
IEGF6-35514-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
PP11-51-2.00A-30438-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR PUSH-PULL
170M6669 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 1.6KA 700VAC RECTANGULAR
JANTXV1N6133 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 98.8VWM BPKG AXIAL
M15KP51CAE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 51VWM 82.8VC DO204AR
MXL1.5KE350CAE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 300VWM 482VC CASE1
30KPA170A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 170VWM 275VC AXIAL
MASMBG36CA Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AA
5646362-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Hard Metric, Standard 2MM HM ASY,T-D,HDR,8R,128P
VE09M00251K Circuit Protection TVS - Varistors, MOVs VARISTOR 390V 1.2KA DISC 9MM
U357-002 Computers, Office - Components, Accessories Accessories USB 3.0 DUAL EXT RAID SATA DRIVE
HM2P08PKE128GFLF Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Hard Metric, Standard CONN HEADER 125POS TYPE B VERT
0213.315M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM
0213.400M Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 400MA 250VAC 5X20MM