Location : Home > 0 > 0201YA470JAQ2A
0201YA470JAQ2A
Share on FacebookShare on Facebook
0201YA470JAQ2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0201YA470JAQ2A CAP CER 47PF 16V 5 NP0 0201 777200 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0201YA470JAQ2A CAP CER 47PF 16V 5 NP0 0201 1412200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0201YA470JAQ2A CAP CER 47PF 16V 5 NP0 0201 777200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0201YA470JAQ2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 47pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com