Location : Home > 0 > 02013J2R4BBWTR
02013J2R4BBWTR
Share on FacebookShare on Facebook
02013J2R4BBWTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
02013J2R4BBWTR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 2.4pF 25volts Accu-P 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
02013J2R4BBWTR CAP THIN FILM 2.4PF 25V 0201 9931 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
02013J2R4BBWTR standard RoHS / Pb-Free 45390 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
02013J2R4BBWTR CAP THIN FILM 2.4PF 25V 0201 1433700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com