Location : Home > 0 > 02013A7R5CAT2A
02013A7R5CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
02013A7R5CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
02013A7R5CAT2A CAP CER 7.5PF 25V NP0 0201 890200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D2RV-G Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 250MA