Location : Home > 0 > 02013A5R0CAT2A
02013A5R0CAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
02013A5R0CAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
02013A5R0CAT2A CAP CER 5PF 25V NP0 0201 781300 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
02013A5R0CAT2A standard package with RoHS 45210 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
02013A5R0CAT2A CAP CER 5PF 25V NP0 0201 1416300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
02013A5R0CAT2A CAP CER 5.0PF 25V NP0 0201 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com