Location : Home > 0 > 0071.2511.T2
0071.2511.T2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7160 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.068UF 20% 50V AXIAL
M39003/01-7160 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7160 NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TCFGB0J227M8R Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 6.3V 20% 1411
TCFGB0J227M8R ELECTRONIC 27229 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
TCFGB0J227M8R IC 39032 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TAJC227M010RNJ Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10V 20% 2312
TAJC227M010RNJ AVX 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TAJC227M010RNJ AVXKYO 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TAJC227M010RNJ ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TA45-ABDWF050C0 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC
TA45-ABDWF050C0 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TA45-ABDWF050C0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA45-ABDWF050C0 Schurter Inc 148350 2015+ CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA45-ABDWF050C0 Schurter Inc 57679 2015+ CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0434001.NRP Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 1A 32VAC/VDC 0603
BK/ABC-V-7 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 7A 250VAC 125VDC 3AB
AGC-V-1-R Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 1A 250VAC 3AB 3AG